DİL

BİZDEN HABERLER

  • ANASAYFA
  • BİZDEN HABERLER
  • Nakliyat Belgelerimiz
Nakliyat Belgelerimiz

Nakliyat Belgelerimiz

Nakliyat Belgelerimiz

Türkiye'nin geniş bir nüfusa sahip olmasında çok büyük bir pay sahibi olan mega kentlerden bir tanesi olan İstanbul'da yaşam gibi pek çok iş ve alanda da zorluklar yaşanır. Bunlardan en fazla etkilenen alanların başında nakliyat şirketleri da gelmektedir. İstanbuldaki nüfusun çok olmasından kaynaklanan trafik sıkıntısı firmaların baş çeken sorunlarından biri haline gelmiştir.

 

Özellikle iş giriş ve çıkış saatlerine denk gelen ya da trafikte kalan araçların saatlerce hareket edememesinden kaynaklı olarak yolda geçen vaktin müşteriyi ve firmayı zor durumda bıraktığını görürüz. Diğer şehirlere oranla yasaklar İstanbul'da diğer şehirlerden daha çok etki eder. Sabah 06.00-10.00 ve akşam 16.00-22.00 saatleri arasında kamyonlara yasak gelmesi özellikle bu alanda trafik benzeri sıkıntıları yanı sıra getirir.

 

Bu tip karşılaşılan problemlerle beraber müşterilerimiz her ne kadar vakitten tasarruf etmek istemeselerde bütün bunlara rağmen ürünün beklenenden geç gelmesi en büyük örneklerindendir.

 

İstanbul'un eski semtlerine ev taşıyan insanların evi taşırken anlaştığı nakliye şirketlerini ilave olarak bekleyen problemlerden bir diğeride dar sokaklardır. İstanbul'un eski mahalleleri ve semtlerinden kimimizin gezerken karşılaştığı bu dar sokaklar nakliye araçlarının girmesinde büyük zorluklara sebep olurken kimi zaman giremeyip eşyaların uzak mesafelerden taşınmasına sebep olabilir.

| Okuma : 131

Tüm Haberler
Yalova Nakliyat Evden Eve Taşımacılık