DİL

BİZDEN HABERLER

  • ANASAYFA
  • BİZDEN HABERLER
  • EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLAR
EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLAR

EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLAR

Nakliyat Araçlarımız

Araçlarımız ister şehirleriçi taşımacılık olsun isterse şehirler arası taşımacılık olsun evinizin ve eşyanızın büyüklüğüne göre size en ideal aracı temin ederek taşınma sürecinizi yapıyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, evleriniz için araç seçeneklerimiz mevcut olup extra villa türü evleriniz ise de eşyalarınız için dizayn edilmiş araçlara sahibiz.

Bütün Araçlarımız bütünüyle kendi firmamıza ait olup dışarıdan yabancı araçlar çalıştırmıyoruz. Bu yüzden eşyalarınızın başına gelebilecek bütün istenmeyen problemleri firmamız olarak üstlenmeyiz. Eşyalarınız taşınırken şöförlerimizin taşımacılık prosedürlerine birebir uyarak taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

"2005 YILINDAN BERI HIZMETINIZDEYIZ"

Bu güne kadar devamlı kendisini geliştirmekte olan ve % 100 müşteri beğenisi anlayışını benimseyen şirketimiz Nakliyat Firmaları arasında özellikle istanbul evden eve nakliyatcılık'ta zirveye oturmuştur...

EVDEN EVE NAKLİYE FİYATLARI NEYE GÖRE HESAPLANIR

Nakliyat fiyatları üzerene yazılmış o kadar yazı vardır ki internette, siz kıymetli müşterilerimiz için 10 seneyi aşkın tecrübemize dayanarak sizlere sade, anlaşılır, nakliye için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri vermeyi düşünmekteyiz. Çünkü bu kadar nakliye üzerine yazılan çizilen bilgi mevcut iken siz kıymetli müşterilerimizin karar vermelerinizde zorlanacağınız varsayımıyla hareketle sizlere bu bilgileri vereceğiz.

Evden eve nakliyat hizmeti bilindiği gibi standart ve stabil bir hizmet değildir. Hizmetin standart ve sabit olmaması nakliyat hizmeti ile beraber, ücrette de değişikliğe neden olacaktır. Nakliye sektöründe üzülerek söylemekteyim ki belli bir fiyat politikasının bulunmaması, siz kıymetli müşterilerimizin nakliyat şirketi seçiminde de kararsız kalmanıza sebep olacağı aşikardır.

Nitekim Nakliyat sektörünün da kendi içerisinde şartlara bağlı şekilde nakliye fiyatlandırması ortaya çıkmaktadır. Fiyatlandırma nerdeyse bütün taşımacılık firmalarında personel, uzaklık ve en önemli bir kaç firmada olmak üzere nitelikli hizmet gibi kavramların fiyat ve zaman gibi konularıda bünyesine katarak nakliye fiyatları oluşturulmasında önemli etkenleri oluşturmaktadır.

Nakliye Firmalarının sizlere vermiş olduğu hizmette özellikle unutmamanız gerekli olan şeyin Nakliye hizmeti alınırken bir ürün değil de hizmet alındığı, bu hizmette de fiyatını belirleyen unsurların zaman, mesafe, emek ve kalite olduğu ve her taşınan evin aynı hizmet boyutunda olmadığı kesinlikle bilinmelidir.

Gelin sizlerle kolay bir nakliye fiyatı hesaplama işlemi yapalım. (X kişi 2+1'lik bir evi 750 TL fiyata taşıtırken siz 1500 TL gibi bir rakama taşınabilirsiniz. Bu gayet doğal ve çok normaldir. Sebebi ise taşınacak olan eşyalarınızın boyutu, hacmi, gösterilmesi gerekli olan itina, katlar arasındaki fark, monte- demonte edilecek eşya sayısı, personel sayısı ve mesafe gibi)

Yaptığımız taşıma tecrübelerinden bir örnek daha vermek gerekirse; istanbul Batı Şehirde bulunan 2+1'lik bir evin maliyetiyle mahalle apartmanında oturan 2+1'lik bir evin nakliye maliyeti aynı olmamaktadır.

Bunun birinci nedeni Batı Şehirde aracın taşınılacak olan blokun önüne yanaşamamasıdır. Bu da sizin önem verdiğiniz eşyalarınızın nakliye esnasında uzun mesafeye manuel olarak taşınması demek olmaktadır. Bu nakliye esnasında çalışacak kişi sayısını, eşyalarınızın kırılması, çizilmesi, yine çalışacak çalışanlarımızın iş yükünü de üzerine eklediğinizde sizlere o bölgede iseniz verilecek nakliye fiyatının pekde fazla olmadığını anlayacaksınız.

Nakliye Fiyatı

Nakliyat Fiyatlarını açıklamak ne kadar kolay olsa da bu evden eve nakliyat süreci kişiler için farklılık gösterdiğini de unutulmamalı fiyatlandırma değişikliliği kişiye göre değişmektedir..

Nakliye süreci kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bir çok taşınmadan önce ve sonrasında ortaya çıkabilecek durumlar mevcuttur. Bu durumlara nazaran taşımacılık fiyatlandırmasını göz önüne alarak size özel fiyatlandırma yapmaktayız.

Taşınacak insanların bu duruma ilk izlenimlerinde farklı gözle baktığı görülürken taşıma ve hizmet esnasında veya yetkili kişiden bilgi alırken bu durumun farkına vardığını görürüz. Ve fiyatlandırmamızı firmamız politikaları doğrultusunda ne müşterimizi yüksek fahiş fiyatlarda üzmek ne de Sizlere nitelikli hizmet verirken hak ettiğimiz ücretin eksiğini alarak firmamızı zor duruma sokmak.

Bizlerin Şerif Nakliyat olarak "Ürün satmıyoruz, hizmet sunuyoruz." polikamızıda göz önüne aldığımızda gerçekten fiyatlandırmamızı başarılı buluyoruz.

Şimdi sizlere diğer bir bakış açısıyla nakliye fiyatlandırmasında kriter alabileceğiniz belli başlı taşımacılık fiyat sebeplerini maddeler şeklinde açıklayalım.

Nakliyat Fiyat Sebepleri

•       Evin oda sayısı

•       Monte ve demonte edilecek eşya sayısı (Dolap, TV ünitesi, masa ve yatak ranzası)

•       Ambalajı yapılacak mobilya sayısı

•       Koli ve poşet sayısı

•       Dairenin bulunduğu kat sayısı

•       Yüksek yapılarda yük asansörünün olup/olmaması

•       Aracın taşınabilecek olan bina ya da blokun önüne yanaşabiliyor olması

•       Merdivenle taşınılacak ise merdivenlerin geniş ve dar olması

•       Her iki evin arasındaki uzaklık (20 kilometre içinde fiyat değişmez)

| Okuma : 129

Tüm Haberler
Yalova Nakliyat Evden Eve Taşımacılık